Srpen 2011

Malá rada ;)

11. srpna 2011 v 15:46
Ahoj lidičky =) mám radu pro ty co se nedostanou na konzert vezměte si CD a pusťte si ho co nejvíc nahlas aby rodiče věděli že na příští konzert by vás měli pustit nebo koupit lístky dokud jsou ;) já sama to tak udělám. =D Taková menší pomsta rodičům ;)

Něco málo o vzniku kapely ;)

9. srpna 2011 v 18:45 O Simple Plan
Simple Plan je francouzsko-kanadská pop-punková kapela založená v Montrealu, v Quebecku.Členové skupiny se spolu znají deset let. Kapela vznikala v roce 1999. Pierre a Chuck měli před ní ještě jednu kapelu "Reset" kde nakonec oba skončili. Simple Plan měla na začátku pouze dva členy a to Chucka a Jeffa, ale chyběl jin kytarista a zpěvák. Díky tomu že Sebastien bydlel nejblíž a byl v tu dobu volný měl hned místo kytaristy. Pierre již nebyl spokojený v kapele Reset a tak přešel ke klukům. Pierrovo místo v Resetu chvíli měl David, který nakonec stejně přešel k Simple Plan. Kapela byla tedy kompletní chybělo jen jméno. Jak vzniklo jméno kapely se dozvíte příště ;))

2.9.11 Praha

9. srpna 2011 v 18:21 Konzert v Praze
Úvodem bych vás chtěla přivítat zde na blogu Milujeme Simple Plan a chěla bych vám popřát aby se vám blog líbil. To by bylo úvodem a teď pár informací ohledně Pražského konzertu.
Určitě už víte že se chystá konzert SP v Praze v Incheba areně. Od 19.30.
Pokud jste si do teď nesehnali lístky možná jste udělali chybu páteční konzert SP je již téměř vyprodám. Podle informací zbývá cca 25 lístků ze zrušených rezervací. Konzert je ani ne za měsíc ale tady můžeme vidět jakou mají SP v české republice podporu a kolik mají fanoušků 4000 vyprodaných lístků. Tomu říkám podpora a to ještě nepočíám ty fanoušky kteří se na konzert kvůli čemu koliv nedostanou. Pokud seženeme lístky i my přineseme vám informace o konzetu pro ty co na něm nemohli být. Ode mě je to prozatím vše těším se zde na fanoušky Simple Plan. ;)